אודות אופיר (לחן) סלע מור

מורה, איש משפחה, איש עסקים, מאמין גדול באנשים, בעולם ובטוב

רקע מקצועי

אני מביא איתי ידע וניסיון של שני עשורים בחיים האלה בעבודה עם א.נשים בתחום האימון והתפתחות אישית ורוחנית, ובמרחב העסקי בדגש על דיגיטל ופיתוח עסקי.

בעשור הראשון עבדתי בעיקר בהנחיית קבוצות, הוראה ובקליניקה להתפתחות אישית ופסיכותרפיה הוליסטית, ובעשור האחרון עבדתי בעיקר בזירה העסקית כמשרד פרסום ואסטרטגיה עם מגוון של לקוחות ועסקים. 

כיום אני מנכ"ל ושותף במותג הקסום
Good Witch

מנהל קהילות, ומלווה א.נשים ופרויקטים תקופתיים שמרגשים אותי, וצריכים את עזרתי וכישוריי. 

ידע וניסיון

לאורך השנים עשיתי הכל בזירה הדיגיטלית, גם בעצמי וגם בניהול של אחרים, מהקמת אתרים, אפיון פרויקטים דיגיטליים, פרסום בכל פלטפורמה אפשרית, מועדוני לקוחות, אוטומציה, אי-קומרס, אנליטיקס, שיווק שותפים בארץ ובחו"ל, ניהול תקציבים מאלפים בודדים ועד מליוני שקלים בשנה, בניית אסטרטגיות דיגיטליות לעסקים, למותגים ולחברות.

במקביל תמיד הקמתי ולקחתי חלק ביזמויות ועסקים שונים, חלקם הצליחו יפה, חלקם נכשלו ומכולם למדתי המון. החיים היו האוניברסיטה שלי וכך רכשתי ארגז ענק של כלים בניהול עסקים, פיתוח עסקי, שיווק, דיגיטל וטכנולוגיה ואולי הכלי החשוב ביותר – ללמוד איך ללמוד. כי כשיודעים את זה – הכל אפשרי ☺

עוד אספקט שתמיד ליווה את חיי היה התפתחות אישית ורוחנית, שתמיד משולבת בעסקים שלי ושל האנשים איתם אני עובד. עבדתי הרבה באימון אישי של אנשים, בהנחיית קבוצות, הדרכות, הרצאות ומכללות וזו אחת האהבות הגדולות שלי גם היום.

הפן האישי

מאז היותי ילד אהבתי לעזור, ללמוד וללמד אחרים. תמיד רציתי להשפיע, לראות את התמונה השלמה ואת החלקים שמרכיבים אותה. אוהב אתגרים, לפצח אותם, לפתור בעיות יצירתיות וחובב טכנולוגיה מושבע. 

יש לי 2 ילדים ואישה מדהימים, שיש להם מקום גדול בליבי ובחיי היומיום שלי ולכן חשוב לי לאזן את חיי המשפחה עם הקריירה והמרחב האישי שלי

אני מאמין במשהו גדול יותר מאיתנו בני האדם, ועוד יותר מאמין שאנחנו יותר מאשר רק בני אדם ברי חלוף. שה"אני" הוא משהו נצחי, מעבר למרחב ולזמן, וכחלק מהשלם הזה אני ערב לא.נשים סביבי והם לי ושהטוב מגיע לכולם ואם כל אחד מאיתנו יהיה מחויב לטוב בבחירות שהוא עושה ביום יום, ויזכור לראות גם את טובת האחר ולא רק את טובתו, אז לכולם באמת יהיה טוב ♥

מוזמנות.ים לעקוב ולהיות בקשר בפייסבוק>>

כמה מהמותגים איתם עבדתי לאורך השנים