אודות אופיר סלע

מורה, איש משפחה, איש עסקים, מאמין גדול באנשים, בעולם ובטוב

רקע מקצועי

התחלתי את דרכי בעולם העסקים והדיגיטל יחדיו לפני כ 15 שנים עוד כשהיינו בונים אתרים ב HTML ומשווקים את העסק על לוחות מודעות ברחבי תל אביב (וזה עבד מדהים..☺)

בשנים הראשונות פעלתי כפרילנסר וככל שהאינטרנט התפתח בארץ – אני התפתחתי איתו, למדתי עוד כלים, עוד טכנולוגיות, עוד אסטרטגיות וטקטיקות לייעול העסק ולשיווק שלו.

עם השנים העסק שלי התפתח לכדי משרד דיגיטל תל אביבי שעבד עם עסקים קטנים-בינוניים ושנתן שירותי אאוטסורסינג למשרדי פרסום, שעוד לא הבינו מה זה דיגיטל, רק שהם צריכים לתת את השירות הזה ללקוחות שלהם, ובסופו של דבר התמזגתי לתוך אחד מהם (Wave Digital), בו כיהנתי במשך 5 שנים כסמנכ"ל מקצועי (ובכלל) ויחד עם המנכ"ל בנינו משרד מדהים, אחד הטובים בארץ בזירה הדיגיטלית. 

ב 2018 הרגשתי שהגיעה העת לשחרר את הילד הזה, שכבר התבגר ויכל להמשיך לצמוח בלעדיי ולפנות את עצמי לאתגרים חדשים.

ידע וניסיון

לאורך השנים עשיתי הכל – הקמת אתרים, אפיון פרויקטים דיגיטליים, קידום אורגני, קמפיינים ממומנים בכל פלטפורמה אפשרית, מועדוני לקוחות דיגיטליים, אוטומציה, אי-קומרס, אנליטיקס, שיווק שותפים בארץ ובחו"ל, ניהול תקציבים מאלפים בודדים ועד מליוני שקלים בשנה, בניית אסטרטגיות דיגיטליות לעסקים, למותגים ולחברות.

במקביל תמיד הקמתי ולקחתי חלק ביזמויות ועסקים שונים, חלקם הצליחו יפה, חלקם נכשלו ומכולם למדתי המון. החיים היו האוניברסיטה שלי וכך רכשתי ארגז ענק של כלים בניהול עסקים, פיתוח עסקי, שיווק, דיגיטל וטכנולוגיה ואולי הכלי החשוב ביותר – ללמוד איך ללמוד. כי כשיודעים את זה – הכל אפשרי ☺

עוד אספקט שתמיד ליווה את חיי היה התפתחות אישית ורוחנית, שתמיד משולבת בעסקים שלי ושל האנשים איתם אני עובד. עבדתי הרבה באימון אישי של אנשים, בהנחיית קבוצות, הדרכות, הרצאות ומכללות וזו אחת האהבות הגדולות שלי גם היום.

הפן האישי

מאז היותי ילד אהבתי לעזור, ללמוד וללמד אחרים. תמיד רציתי להשפיע, לראות את התמונה השלמה ואת החלקים שמרכיבים אותה. אוהב אתגרים, לפצח אותם, לפתור בעיות יצירתיות וחובב טכנולוגיה מושבע. 

יש לי 2 ילדים ואישה מדהימים, שיש להם מקום גדול בליבי ובחיי היומיום שלי ולכן חשוב לי לאזן את חיי המשפחה עם הקריירה והמרחב האישי שלי

אני מאמין במשהו גדול יותר מאיתנו בני האדם, ועוד יותר מאמין שאנחנו יותר מאשר רק בני אדם ברי חלוף. שה"אני" הוא משהו נצחי, מעבר למרחב ולזמן, וכחלק מהשלם הזה אני ערב לא.נשים סביבי והם לי ושהטוב מגיע לכולם ואם כל אחד מאיתנו יהיה מחויב לטוב בבחירות שהוא עושה ביום יום, ויזכור לראות גם את טובת האחר ולא רק את טובתו, אז לכולם באמת יהיה טוב ♥

כמה מהמותגים איתם עבדתי לאורך השנים