ייעוץ ומנטורינג לעצמאיים

ליווי ואימון לבעלי עסקים (עד 5 עובדים) לייעול ושיפור היבטים שונים בעסק

תוכנית עסקית

תוכנית עסקית

לאורך השנים פגשתי מאות אם לא אלפי בעלי עסקים מסוגים וגדלים שונים, ואחד המכנים המשותפים של המצליחים שבהם הוא תכנון לטווח ארוך.
מעל ל 90% מהעסקים שקמים בישראל, נסגרים תוך 5 שנים מיום הקמתם ולרובם לא היה סיכוי מלכתחילה - הם פשוט לא עצרו רגע לפני הכל לבדוק אם לפחות על הנייר העסק שלהם יכול להצליח, ואילו היו עושים זאת היו מגלים שלא, ואז עוד היה אפשר לעזור להם - לשנות, להיות יצירתיים, לתכנן משהו בדרך אחרת - כאן נכנסת התוכנית העסקית.
היכולת לקחת רעיון מופשט ולהוריד אותו אל הקרקע במספרים ותוכנית עבודה מסודרת

אני מאמין שכל עסק צריך לעבוד בכל שלב בחייו עם תוכנית עסקית דינאמית, יעדים ומדדים להצלחה שמאפשרים לבעל העסק לנווט את העסק שלו ליעד המבוקש - התוכנית העסקית היא המפה של העסק ובלעדיה יהיה קשה מאוד להתנהל בהצלחה לאורך זמן.

יחד נרד לפרטים של העסק שלך ונבנה, או נשפר את התוכנית העסקית הנכונה לך, ונייצר את הכלים שיעזרו לך לאורך הדרך לנווט ולשמור על הכיוון של העסק להצלחה

מכירות

שיווק ומכירות

בסופו של דבר עסק מצליח הוא כזה שיודע למכור את המוצרים והשירותים שלו.
יכול להיות לנו מוצר מדהים, תוכנית עסקית מנצחת, יכולת ניהול זמן פנומנאלית וצוות חדור מוטיבציה - אך אם לא נביא לקוחות לסף דלתנו, ואם לא נמכור להם את מרכולתנו - אין לנו שום סיכוי להצליח.

השיווק בעולם של היום הפך להיות הרבה יותר מורכב מבעבר - עם יותר תחרות על הכיס של הלקוחות שלנו באופן כללי, עם יותר מתחרים בכל תחום, ועם עולם אינסופי של אפשרויות שיווק דיגיטליות ואנאלוגיות - אנחנו חייבים לסגל לעצמנו יכולות שיווק אפקטיביות, שפוגשות את קהל הלקוחות שלנו בדרך הנכונה לו ולנו

ולאחר שכבר הצלחנו לשווק ולהגיע לקהל היעד בצורה טובה - עלינו לנהל את מערך המכירה ללא פשרות כדי להצליח ולזכות בליבו של הלקוח ולגרום לו לבחור דווקא בנו.

הדרך לשם אינה פשוטה, אך עם שימוש בכלים יצירתיים וטכנולוגיה אפשר לשפר כל הזמן את יכולת השיווק והמכירה של העסק

יחד נבחן ונמקסם את אפיקי השיווק ויכולות המכירה של העסק שלך - נייעל תהליכים תוך שימוש בטכנולוגיה, אוטומציה וחיזוק הקשר עם הלקוחות.

אוטומציה

טכנולוגיה ודיגיטל

אני כל כך אוהב את העולם היום - עם כל הכלים שהוא נותן לנו להקל על החיים - גם בפן האישי ובטח בפן העסקי. צריך רק להכיר אותם ולדעת להשתמש בהם.

כיום ניתן לחסוך זמן כמעט בכל תהליך באמצעות טכנולוגיה וזמן שחלף הוא הדבר היחיד אולי שכסף עדיין לא יכול לקנות. שימוש בטכנולוגיה בעסק תחסוך לנו גם בעלויות לאורך זמן ותגביר את התנובה ואת הרווחיות

טכנולוגיה בשיווק, בשירות הלקוחות, ברצפת המכירה, בהנהלת החשבונות, בניהול המלאי, בניהול עובדים, פרויקטים וזמן - בהכל.

דוגמא אחת שאני מאוד אוהב היא אוטומציה של תהליכים בשיווק ושירות הלקוחות במדיה הדיגיטלית - כיום ניתן להחליף בקלות שעות רבות של שירות לקוחות בפייסבוק באמצעות "בוט" שיודע לנהל שיחות שירות ומכירה עם הלקוח, זה אחד הדברים שיחד נוכל להטמיע בעסק שלך (לצד עוד הרבה כלים וטריקים יעילים)

שיטת העבודה

סדרת מפגשים תקופתיים

בתהליך של אימון עסקי נעבוד יחד במפגשים תקופתיים בני שעתיים במשך כרבעון וניגע באספקטים שונים של העסק בהם נוכל לשפר – החל מהתוכנית העסקית, דרך מערך השיווק והמכירות ועד הטכנולוגיה, כאשר המיקוד יעשה לפי המצב של העסק שלך והמטרות שנציב לתהליך האימון. 

שלושת החוקים להצלחה בחיים איתם אנו עובדים באימון

להאמין בעצמך

הכל מתחיל ונגמר באמונה. באמונה שלך בעצמך פנימה ובעולם החוצה. אלה המאמינים בעצמם יכולים להגיע לכל מקום ומטרה והאימון יעזור לך לחזק את האמונה העצמית והביטחון שהכל אפשרי עבורך ושמגיע לך!

להתמיד בתהליך

ההתמדה היא הכרח בהצלחה של כל תהליך בחיים. רוב העסקים שנסגרים בארץ ובעולם - עושים זאת בשנה הראשונה לקיומם. נכון שזה תלוי בהמון דברים, אבל בשורה התחתונה - הם לא התמידו. אין ספק שהתמדה היא אחד הדברים הקשים לכולנו כבני אדם, בכל תחום בחיים, אבל ליווי מקצועי וידע יעזרו לך להתמיד בתהליכים שעליך לעבור דרכם

להיות סבלני

יש משפט שאומר: Good Things Comes to Those Who Wait זה המשפט שמלווה כל עסק מצליח, וכל אדם מאושר. האמונה בעצמנו וההתמדה לוקחות זמן, והסבלנות היא המפתח למתנות של החיים. האימון יעזור לך לפתח ולהגדיל את הסבלנות ולקבל את המתנות שהחיים רוצים לתת לך ♥

רוצה להצטרף למעגל ההצלחה? טלפון או ווטסאפ ל: 052-8358206 ♥